Naujausi projektai
dėl demonstracijų teiraukitės

 


Įmonė Soprana atlieka kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų atrankas Lietuvoje bei Norvegijoje. Kita svarbi šios įmonės veikla yra Lietuvoje gyvenančių darbuotojų sezoninė "nuoma" Norvegijos įmonėms. Būtent pastarajai veiklai optimizuoti išvystėme ir įdiegėme individualų sprendimą, paremtą GoogleSheets.

Naudotos technologijos:

 • GoogleSheets (Frontend + Backend)
 • Google Script (programavimas ir sąsajos)

Rezultatas:

Įmonės administracija, planuojanti visų (>100) darbuotojų užimtumą ir komandiruotes į Norvegiją, nuo šiol naudojasi modernia ir įmonės dizainą atitinkantį sprendimą, pastatytą su GoogleSheets. Vienu metu sistema gali naudotis keli darbuotojai, neblokuojant prieigos kitiems kolegoms (kaip įprasta senose arba netinkamai pastatytose Excel sistemose). Šis sprendimas leidžia įmonės administracijai planuoti kiekvieno darbuotojo komandiruotes ir sekti bei keisti suplanuotų komandiruočių statusą. Sistema taip pat automatiškai generuoja ir siunčia el. paštu standartizuotus pranešimus įmonės buhalterijai apie pasikeitusią darbuotojų situaciją, ko pasekoje buhalterija registruoja šiuos įvikius Sodroje. Tokiu būdu sutaupoma laiko ir išvengiamos žmogiškos klaidos (ranka rašant tokius pranešimus).


Įmonė Globalita vykdo įvairią su statybomis susijusią veiklą Lietuvoje bei užsienyje, ypatingai pastolių surinkimo bei išrinkimo srityje. Viena svarbi veiklos atšaka yra darbuotojų-statybininkų, gyvenančių Lietuvoje, siuntimas į projektus kitose Europos Sąjungos šalyse. To pasekoje įmonei reikia suvaldyti šių darbuotojų komandiruotes ir užtikrinti darbuotojų optimalų užimtumą.

Naudotos technologijos:

 • Excel (Frontend + Backend)
 • VBA (programavimas ir sąsajos)
 • OneDrive (Co-Authoring)

Rezultatas:

Įmonei išvystytas ir įdiegtas sprendimas, leidžiantis administruoti visų darbuotojų bendrą duombazę, planuoti ir valdyti jų komandiruotes, matyti ir optimizuoti darbuotojų užimtumą ir pan. Ši sistema taip pat automatiškai generuoja (PDF) dokumentus, tokius kaip komandiruočių bei atostogų įsakymus, darbuotojų darbo sutartis, kelionių lapus. Kadangi sistema patalpinta į OneDrive debesį (ir įjungta Co-Authoring), ja visa įmonės administracija gali naudotis kartu vienu metu iš bet kurios vietos, kur yra internetas, neužblokuojant prieigos kitiems vartotojams (kaip įprasta senose arba netinkamai pastatytose Excel sistemose).


Įmonė iPS Baltics teikia personalo paslaugas statybos ir pramonės sektoriuje daugiausia Europos Sąjungos šalyse. Svarbi įmonės veikla yra darbuotojų iš Baltijos šalių laikinas įdarbinimas užsienio projektuose, daugiausia statybos sektoriuje. Kad ši veikla vyktų sklandžiai ir valdyba galėtų sekti pagrindinius finansinius parametrus (pelningumas, užimtumas, kaštai, komandiruočių statusai ir kt.), buvo vystytas ir įdiegtas sprendimas Excel pagrindu.

Naudotos technologijos:

 • Excel (Frontend + Backend)
 • VBA (programavimas ir sąsajos)
 • OneDrive (Co-Authoring)
 • GoogleSheets (duomenys)

Rezultatas:

Sprendimas automatiškai importuoja visus darbuotojus, projektus ir visas darbuotojų komandiruotes iš GoogleDrive esančio GoogleSheets failo, kuriame vyksta suvedimas ir planavimas. Po šių duomenų importavimo į Excel sistema automatiškai sudelioja darbuotojų užimtumo grafiką, kuris valdomas parametrais (pvz. gali būti pasirenkamas pageidaujamas laikas / mėnuo ar konkretūs darbuotojai). Šį užimtumo grafiką įmonės administracija gali koreguoti ranka (pvz. ligos ar kitų pasikeitimų atveju). Excel sistemoje taip pat automatiškai apibendrinami finansiniai ir kiti rodikliai priklausomai nuo pasirinkto projekto, laiko bei darbuotojų (taip pvz. matosi daugiau ar mažiau pelningi arba net nuostolingi projektai).


IB Statyba vykdo įvairius statybų, remonto bei vidaus apdailos darbus Lietuvoje. Tam kad galėtų valdyti ir geriau stebėti vykdomų statybos darbų aktų ir kaštų būseną buvo vystyta ir įdiegta sistema Excel pagrindu. 

Naudotos technologijos:

 • Excel (Frontend + Backend)
 • VBA (programavimas ir sąsajos)
 • Sistela (sąmatos)

Rezultatas:

Sprendimas leidžia įmonės administracijai ir valdybai automatiškai importuoti vykdomo projekto darbų sąmatą iš "Sistelos" į Excel. Importavus sąmatą, sistema automatiškai sukuria šabloną darbų aktams registruoti. Registruojant darbų aktus ir įvedant šiems sunaudotas medžiagas ir atliktus darbus, sistema automatiškai skaičiuoja bendrą faktinę kaštų sumą bei nuokrypį nuo planuotos sąmatos ir taip leidžia įmonei imtis veiksmų tam tikrose situacijose. 

 


Kronospan Trading gamina ir prekiauja medienos gaminiais ir kitomis statybinėmis medžiagomis Lietuvoje ir visame pasaulyje. Siekiant automatizuoti specifinės XML rinkmenos generavimą Lietuvos įmonei buvo sukurtas sprendimas Excel pagrindu.

Naudotos technologijos:

 • Excel (Frontend + Backend)
 • VBA (programavimas ir sąsajos)

Rezultatas:

Suprogramuotas Excel įrankis leidžia apskaitininkams importuoti įvairius įmonės duomenis iš įvairių esamų sistemų į Excel sprendimą ir jame iš surinktų duomenų (klientų, produktų, paslaugų ir kt.) generuoti šių duomenų XML laikmeną.


Techtransa yra sunkvežimių remonto ir tachografų aptarnavimo įmonė Klaipėdoje. Siekiant optimizuoti ir pagreitinti remonto ir aptarnavimo registraciją bei dokumentaciją buvo įdiegtas individualus sprendimas Excel pagrindu.

Naudotos technologijos:

 • Excel (Frontend + Backend)
 • VBA (programavimas ir sąsajos)

Rezultatas:

Sistemoje suvedami ir saugomi visi pagrindiniai remontuojamos transporto priemonės duomenys. Taip pat šioje sistemoje importuojama valstybinių numerių duombazė iš Regitros. Suprogramuota sistema be kita ko leidžia vartotojui iš valstybinių numerių duombazės pasirinkti transporto priemonės valstybinį numerį, ko pasekoje visi kiti su transporto priemone susiję duomenys (adresas, savininkas, parametrai ir t.t.) automatiškai užpildomi, taip taupant laiką registracijos metu ir išvengiant žmogiškų klaidų (vedant šiuos duomenis ranka). 

... 
Tai tik naujausi, nuolat aktualizuojami mūsų projektai, dėl kitų pavyzdžių - kreipkitės!